A A A

ognisko - propozycja

Zajęcia "Z edukacją na tak"  Miejscowość Borek koło Bochni
Zajęcia integracyjne dla uczniów gimnazjów i klas 6 SP


OFERTA :Z EDUKACJĄ NA TAK!!!


Zapraszamy na niesamowitą, niepowtarzalną, pełną pasji i emocji podróż po Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek. Tylko tu poznacie historie regionu bocheńskiego jakiej dotąd nie znaliście, historie królów, księżnych, rabusiów i wielu  innych którzy przez ostatnie 750 lat powiększali majątki i zyskiwali sławę dzięki soli wydobywanej w bocheńskiej kopalni.


Swoje odkrycia historyczne zaczniemy od odwiedzenia „Świata Solnych Skał”, krainy inspirowanej najstarszą w Polsce kopalnią soli w Bochni. Ten przygodowo-edukacyjny park rozrywki, pozwoli zobaczyć jak wyglądało życie osady górniczej. Historia wędrówki toczyć się będzie wokół drogi jaką pokonywała sól od wydobycia aż do momentu gdy trafiła na rynki ówczesnego świata. Zobaczycie tu unikalny szyb kopalni, osadę górników, statek transportowy, zamek magnacki, a także wiele innych budowli z okresu kiedy sól była równie cenna jak złoto. Wszystko to połączone z anegdotami i wątkami z historii Polskich królów.


Po zakończeniu tej historycznej wędrówki odwiedzimy mini zoo, w którym dowiecie się m.in. dlaczego struś chowa głowę w piasek.
Kolejnym  miejscem na mapie naszej wędrówki będzie stadnina koni. Jest to miejsce gdzie każdy może posłuchać ciekawostek na temat hodowli koni, ich zachowania, a przede wszystkim samemu spróbować swoich sił jako jeździec.
Na zakończenie naszej wyprawy proponujemy do wyboru jeden z kilku zaproponowanych rodzajów zajęć sportowo-rekreacyjnych. Każdy z nich łączy w sobie elementy rywalizacji i dobrej zabawy. O wyborze prosimy zadecydować w chwili dokonywania rezerwacji.


Wariant 1: W ramach tego wariantu proponujemy dostęp do boisk i sprzętu sportowego. Do dyspozycji piłki do kosza, siatkówki, piłki nożnej oraz sprzęt do gry w minigolfa.


Wariant 2: W ramach tego wariantu proponujemy dostęp do boisk i sprzętu sportowego. Do dyspozycji piłki do kosza, siatkówki, piłki nożnej, sprzęt do gry w minigolfa. Dodatkową atrakcją będzie turniej strzelecki.


Wariant 3: W ramach tego wariantu proponujemy dostęp do boisk i sprzętu sportowego. Do dyspozycji piłki do kosza, siatkówki, piłki nożnej oraz sprzęt do gry minigolfa. Dodatkową atrakcją będzie możliwość spróbowania swoich sił w jeździe quadem z instruktorem.


Po zakończeniu zajęć zapraszamy na odpoczynek i kiełbaskę z grilla. Czas trwania całego programu ok. 4 godz.
Program "Z EDUKACJĄ NA TAK"   
Cena z 1 wariantem zajęć rekreacyjno-sportowych:    30 zł / os.
Cena z 2 wariantem zajęć rekreacyjno-sportowych:    35 zł / os.
Cena z 3 wariantem zajęć rekreacyjno-sportowych:    39 zł / os.


Cena obejmuje: gry i zabawy w Krainie Solnych Skał prowadzone przez animatora, materiały potrzebne do przeprowadzenia zajęć, zwiedzanie mini-zoo, jazdę konną na padoku pod okiem instruktora, wybrany wariant zajęć sportowo-rekreacyjnych, grill z pieczeniem kiełbasek, certyfikat dla uczestników
Minimalna ilość osób: 20; Na każde 10 os. jeden opiekun bezpłatnie.
Koszt dojazdu :wynajęty bus max 23 osoby ok. 16 zł na osobę .Całkowity koszt wycieczki , przy najdroższym wariancie 55 zł.